Agjencia Zhurnal.mk.

Përfundojnë tri ndeshjet e Ligës së Parë me këto rezultate

Vëllaznimi ka shënuar fitore të madhe në Prizren te Liria, me rezultat 0-1, shkruan Gazeta Olle.

Përveç kësaj ndeshje, në Grupin A u zhvillua edhe dueli tjetër në mes të Besës dhe Trepçës, i cili u mbyll baraz 1-1.

Në Grupin B u zhvillua ndeshja e vetme midis 2 Korrikut dhe Arbërisë, ku vendasit shënuan fitore të thellë me rezultat 3-0.


Rezultatet 

Grupi A

LIRIA 0-1 VËLLAZNIMI

BESA 1-1 TREPCA 

Grupi B 

2 KORRIKU 3-0 ARBËRIA 


/Gazeta Olle/

 

Related posts

Biznesi kërkon revidim të masave

Z.H

Plenumi i mësimdhënësve kërkon rritje të pagave të të punësuarve në arsim

Z.H

Mësimdhënësit rrisin pagat, por do të mbeten pa nxënës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More