Agjencia Zhurnal.mk.

Përfundojnë ndeshjet Liria – A&N dhe 2 Korriku – Vushtrria, këto janë rezultatet

Në ditën e sotme ishin dy ndeshje interesante në program, njëra nga Grupi A ndërsa tjetra nga Grupi B.

Në Grupin A, Liria ka mposhtur A&N me rezultat 3-1, duke treguar lojë të bukur dhe duke e dominuar ndeshjen.

Ndërsa në Grupin B, 2 Korriku vazhdon të mos e gjejë rrugën e fitores, duke barazuar 1-1 në shtëpi ndaj Vushtrrisë.


Rezultatet: 

Grupi A: 

LIRIA 3 – 1 A&N 

Grupi B:

2 KORRIKU 1 – 1 VUSHTRRIA 


 

 

Related posts

S’ka marrëveshje sepse Qyteti i Shkupit s’ka të holla t’u paguajë borxhin, qytetarët ngelen pa transportin privat

Z.H

ASH mbajti kuvendin e II në Strugë, prezent Taravari dhe Sela

Xh M

Alternativa sot vendosë nëse do të jetë apo jo pjesë e Qeverisë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More