Agjencia Zhurnal.mk.

Liga e Dytë vazhdon sot me katër ndeshje në program

Lepenci nuk do të ketë punë aspak të lehtë pasi në shtëpi pret Prizrenin, shkruan Gazeta Olle.

Interesant pritet të jetë edhe në Gjakovë, në ndeshjen Minatori – Rilinda

Vjosa udhëton drejt Kamenicës, aty ku do të përballet me Bashkimin.

Të trija këto takimet fillojnë nga ora 13:00, ndërsa e vetmja ndeshje në program në ora 14:00, zhvillohet ndërmjet Dardanëve dhe Dardanisë.

/Gazeta Olle/

Related posts

Ministria e Vetëqeverisjes Lokale: Kushtetuta është mbi ligjet, këshilltarët duhet të respektojnë Kushtetutën

D V

Akuzat e Shilegovit e kanë detyruar Zaevin të japë dorëheqje, Shekerinska e gatshme për kryeministre!

I Z

RDM do të largohet nga Qeveria nëse pranohet propozimi francez

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More