Agjencia Zhurnal.mk.

Liga e Dytë nuk pushon, zhvillohen duele tejet interesante të xhiros së shtatë

Sot (e shtune), zhvillohet vetëm një ndeshje, shkruan Gazeta Olle.

Me fillim nga ora 14:00, zhvillohet përballja ndërmjet Sharrit dhe Minatorit.

Nesër do të kemi edhe pesë përballje të tjera tejet interesante.

Ndeshja kryesore pritet të zhvillohet ndërmjet Rilindjes 1974 dhe KEK-ut, dy skuadra me ambicie të mëdha në këtë edicion.

Orari i plotë: 

E Shtune

Sharri –  Minatori 14:00

E Diel

Lepenci – Dardanët 14:00
Vellazeria – KF Vjosa 15:00
Rilindja 1974 – KF Keku 14:30
Shkendija – Bashkimi 14:00
Behari – Dardania  14:00

E Hënë

KF Kosova vr – Gjakova 15:00

/Gazeta Olle/

Related posts

Lëvizja Besa: Ngjarjet e fundit në Tabanoc janë pasqyra reale e gjendjes së shtetit tonë

Z.H

MPJ bullgare: Përdhosja e himnit është në kundërshtim me parimet europiane

Xh M

MF bën thirrje të miratohen ndryshimet e Ligjit për lojërat e fatit

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More