Agjencia Zhurnal.mk.

Lëvizja Besa sonte vendosi për Hasim Murtezanin si kandidat për Sarajin (Foto)

Shkup, 1 shtator  – Në prezencë të strukturës më të lartë të Lëvizjes BESA, kryetarit Bilall Kasami, sekretarit Arjanit Hoxha, nënkryetarit të partisë, Kastriot Rexhepi, si dhe anëtarëve të Kryesisë Qendrore Sedat Ramadani dhe Sani Saidi, sonte u mbajt Kuvendi themelues i degës së Sarajit. Kuvendarët zgjodhën kryetarin e ri të degës Hasim Murtezanin si dhe kryesinë e degës.

 

Poashtu kuvendi i kësaj dege me unanimitet vendosi që kandidat për kryetar të komunës të zgjidhet poashtu Magjistri i Shkencave të Sigurisë z. Hasim Murtezani.

Lëvizja BESA
01.09.2021

Related posts

Ekspozitë ekologjike – Të rinjtë për një Tetovë të pastër

D V

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut i kërkuar me fletarrest ndërkombëtar arrestohet në Qafë Thanë

R Zh

ZZHTI i prezantoi mundësitë për investime dhe konceptin e ri para njerëzve kryesorë nga industria automobilistike

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More