Agjencia Zhurnal.mk.

Lëvizja BESA fillon ngritjen e strukturave në Zvicër

Bern, 1 Tetor – Sekretari organizativ i Lëvizjes BESA Adnan Azizi bashkë me nënkryetarin Fatmir Limani dhe anëtarin e kryesisë qendrore Nuredin Fetai po qendrojnë në Zvicër për të takuar mërgatën shqiptare dhe për t’i ngritur strukturat e Lëvizjes BESA në diasporë, gjegjësisht në Zvicër.

 

Azizi ka publikuar një fotografi në profilin e tij në Facebook, ku shihet grupi koordinativ i ngritjes së strukturave të Lëvizjes BESA në Zvicër. Përndryshe, Lëvizja BESA javë më parë ka takuar edhe mërgatën shqiptare në Kophenhagë të Danimarkës.

Related posts

I punësuar në “Postat e Maqedonisë” qëllimisht ka shkatërruar dokumente zyrtare

Z.H

Qeveria vendos të ulë pagat e drejtuesve të institucioneve që kanë humbje

Xh M

Kuvendi voton për vazhdimin e gjendjes së krizës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More