Agjencia Zhurnal.mk.

Leotrim Bekteshi largohet nga Prishtina?

Leotrim Bekteshi nuk do të jetë më pjesë e Prishtinës, pasi ka marrë një rrugë krejtësisht tjetër.

Gazeta “Sheshi” mëson ekskluzivisht se Bekteshi ka ndarë rrugët me bardhekaltërit, pasi i është bashkuar familjes së tij në Norvegji.

Mbrojtësi ka qenë pjesë e Prishtinës që nga viti 2018 madje ai ka pasur një kontratë deri në vitin 2024, por që kjo tani ka marrë fund me marrëveshje të dyanashme.

29 vjeçari përveç Prishtinës me parë ka luajtur edhe për Gjilanin, Besën e Trepçën ’89.

Related posts

Pendarovski i dërgon letër Zelenskit, i shprehë mbështetje të plotë popullit ukrainas

Z.H

Bashkëpunim i Odave Ekonomike për zhvillim të marrëdhënieve socio- ekonomike mes Turqisë, Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës

Z.H

Kuvendi, me nivel të ulën të debatit cilësor

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More