Agjencia Zhurnal.mk.

Leonora Jakupi ‘zhduk’ krahun në fotografi nga photoshopi i tepërt

Leonora Jakupi ka ndarë imazhe atraktive në rrjete sociale.

 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi tashmë aktive në rrjete sociale ka ndarë imazhe të reja me ndjekësit e saj.

Ajo ka publikuar disa imazhe ku shihet e veshur me veshje më të rëndë se zakonisht ku dominonte ngjyra e zezë teksa pozonte për kamerën plot vetëbesim.

Fansat e Leonorës komentuan dhe pëlqyen fotografitë menjëherë pas postimit duke quajtur atë një ndër femrat e bukura shqiptare.

Por ishte një detaj që u morri vëmendjen fansave me sy shqiponjë, krahu i cili po i mungonte në fotografi. Ndërsa disa prej tyre shprehën teoritë e tyre se kjo është shkak i photoshopit të tepërt në fotografi.

Related posts

“Kur do e bësh vajzën se u rrit djali”, Klea Huta i kthehet keq ndjekëses pas pyetjes pavend

D V

“Ai i bëri të gjithë të ndiheshin të veçantë”, Gigi dhe Bella Hadid reagojnë pas vdekjes së dizajnerit Virgil Abloh

D V

Si kurrë më parë, Shqipja shpërthen në lot në emision

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More