Agjencia Zhurnal.mk.

Leonora Jakupi shijon pushimet në Turqi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, duket se fundin e sezonit veror e ka ruajtur për pushime.

 

Kjo pasi ajo ka bërë të ditur se është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi dhe si destinacion ka zgjedhur Turqinë.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory disa imazhe, ku ka treguar se ndodhet në qytetin e Bodrumit.

Foto: Leonora Jakupi/InstaStory

Në një prej fotografive, këngëtarja Jakupi mund të shihet me një dukje mjaft atraktive e veshur me shumë stil, gjersa pozon afër brigjeve të qytetit turistik.

Foto: Leonora Jakupi/InstaStory

Leonora pak ditë më parë ndodhej për pushime në Shqipëri, teksa duket se ka zgjedhur Turqinë për fund, për të përfunduar sezonin veror të pushimeve.

Sa i përket muzikës, ajo ka qenë në heshtje gjatë kësaj vere, duke mos sjellë ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj.

Foto: Leonora Jakupi/InstaStory

Ashtu si shumë kolegë të saj, Leonora po pauzon edhe në aspektin e mbajtjes së mbrëmjeve muzikore, shkaku i mos-organizimit të tyre për shkak të pandemisë COVID-19.

Related posts

Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Crypto”, publikohet të shtunën

D V

Lendita Selimi,sjell këngën e re “Krejt i jap për dashni”,në bashkëpunim me këngëtarin Turab

Lea Muslija

Operohet Çun Lajçi, tregon se çka i tha doktori pasi doli nga salla

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More