Agjencia Zhurnal.mk.

Leonora Jakupi ngre dyshime se do të martohet në vitin 2022?

Këngëtarja e njohur nga Skënderaj, Leonora Jakupi, prej vitesh po shijon një lidhje dashurie.

 

Ndonëse deri më tani nuk ka zbuluar identitetin e personit që ia ka rrëmbyer zemrën, ajo duket se ka plane për vitin 2022.

Në një postim të bërë së fundmi në InstaStory, artistja e mirënjohur ka ngre dyshime se vitin e ardhshëm do t’i japë fund beqarisë.

Leonora Jakupi (Foto: Instagram)

Ajo ka shpërndarë kreacionin e ri të fustaneve të nusërisë realizuar nga stilisti Valdrin Sahiti, ndërsa thekson se nuk di akoma cilin ta zgjedh.

“Nuk po e di cilin me zgjedh”, kanë qenë fjalët e Jakupit.

E njëjta siç shihet në vitin 2022 do të organizojë një ceremoni dhe ajo që dihet deri më tani është vetëm njëri prej fustaneve të Sahitit.

Related posts

Angelina Jolie dhe Brad Pitt luftojnë mbi pronën franceze prej 164 milionë dollarësh

Lea Muslija

Kim Kardashian shkëlqen në debutimin e saj në “Saturday Night Live”, flet për Kanye West dhe video-kasetën seksuale që e bëri të famshme

D V

Robert Berisha shpreh mbështetjen e plotë për ministrin Vitia në lidhje me masat e reja

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More