Agjencia Zhurnal.mk.

Leonit Abazi lë pas lëndimin, gati për aksion

Aktualisht 28 vjeçari mbron ngjyrat e Prishtinës dhe pritet që shumë shpejt të rikthehet nga lëndimi të cilin e kishte pësuar.

Burime të Gazetasheshi.com mësojnë se lojtari do të rikthehet nga java tjetër në stërvitje.

Skuadra nga kryeqyteti do të luajë në Super Kupën e Kosovës më 17 gusht, por nuk dihet nëse Abazi do të jetë i gatshëm.

Në anën tjetër, Superliga do të fillojë më 21 gusht, kur edhe Prishtina luan ndaj FC Malishevës.

Related posts

Dibër, dalja në votime deri në orën 13:00

Redaksia

Krerët e FFK-së vizituan zyret e reja të FIFA-s në Paris, u pritën nga Infantino

Redaksia

Gazetarët në Maqedoni, Serbi, Mal të Zi e Bosnje të trajtohen si persona zyrtarë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More