Agjencia Zhurnal.mk.

Leonardo DiCaprio fotografohet në pushime me mikun e tij të ngushtë në Ishujt Karaibe, teksa tregon fizikun e tij të rrezitur nga dielli

Kohët e fundit ai festoi Vitin e Ri me një mori miqsh të listës A në një festë të mbushur me yje në St. Barts.

 

Dhe Leonardo DiCaprio kishte për qëllim pushimin dhe relaksimin, teksa u pa të merrte rreze dielli në pjesën e pasme të një jahti masiv ndërsa ishte në det me shokun e tij më të mirë, aktorin dhe muzikantin Lukas Haas, të martën pasdite, shkruan DailyMail.

Aktori 47-vjeçar dukej në formë i veshur me një palë mbathje noti të thjeshta blu të lehta teksa po shijonte diellin pas një jave të stuhishme në Detin Karaibe, ku u bashkua me miliarderin e Amazon, Jeff Bezos, të dashurën Lauren Sanchez, Drake dhe një mori njerëzish për festën e ndërrimit të viteve.

Leo ishte pa këmishë ndërsa u shtri në një shezlon bardh e zi për një moment të qetë me shokun e tij.

Dy shokët, të cilët kanë qenë miq që nga vitet nëntëdhjetë, kanë luajtur bashkë në një varg filmash, duke përfshirë “Inception” dhe “The Revenant”.

Flokët ngjyrë kafe të errët të Leos ishin lënë të lirshme anash dhe ai dukej plotësisht i kënaqur duke vështruar detin ndërsa rrinte rehat me duart në bark.

Lukas, 45 vjeç, kishte veshur një palë mbathje shumëngjyrëshe dhe i mbante syzet e diellit të ngjitura sipër kokës.

Djemtë u drejtuan në kuvertën e varkës më vonë, ku fituesi i çmimit ‘Oscar’ u pa i veshur me një bluzë të bardhë.

Ai i mbrojti sytë nga dielli i ndritshëm me një palë korniza rrethore ndërsa pinte atë që dukej të ishte një pije freskuese alkoolike.

Leo ishte qartazi në një humor të gëzueshëm, ndërsa qeshte me miqtë e tij dhe shikonte perëndimin e diellit nga maja e varkës.

Është e paqartë nëse e dashura e tij 24-vjeçare, Camila Morrone, ishte në anije me të dashurin e saj, por ajo thuhet se ishte në festën e Vitit të Ri dhe së fundmi u pa duke xhiruar për “Daisy Jones & The Six” në Los Angeles muajin e kaluar.

Çifti është jashtëzakonisht privat në lidhjen e tyre, e cila ekziston tash e katër vite.

Sipas Page Six, Leo thuhet se ka festuar natën e Vitit të Ri me mbretin e klubit, Richie Akiva, Ernesto Bertarelli dhe Darren Dzienciol. /Telegrafi/

 

Related posts

Për shumë vite e pafat në dashuri, lidhjet e dështuara të Rita Orës ndër vite dhe gjetja e dashurisë së vërtetë – regjisorin Taika Waititi

D V

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

D V

Ishte kundër vaksinës, ndërron jetë nga COVID-19 këngëtari Marcus Birks

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More