Agjencia Zhurnal.mk.

​Lëndohet ylli i Chelseat

Ylli i Chelseat Carney Chukwuemeka ka pësuar një dëmtim në gjurin e tij të majtë gjatë ndeshjes kundër West Ham United të dielën në kuadër të javës së dytë të Premier Ligës.

Mesfushori ofanziv iu nënshtrua një operacioni të cilin e ka kryer me sukses dhe tani ka nisur fazën e rikuperimit, ka njoftuar klubi londinez.

Chukwuemeka shënoi golin e vetëm të Chelsea në humbjen 3-1 nga West Ham United, ndërsa u lëndua në minutën e 46’ të ndeshjes.

Related posts

Kush i prinë shortit për Euro 2024 dhe pse të gjithë duan të jenë në këto dy grupe

D V

Sfida mes Galatasaray dhe Man United në rrezik shkaku i reshjeve të mëdha të shiut

D V

UEFA merr masa urgjente pas penalltisë së diskutueshme në favor të PSG, dënon gjyqtarin

D V