Agjencia Zhurnal.mk.

Ledri Vula ndan momentin e ëmbël pranë vajzës

Rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula para një kohe është bërë baba i një vajze të cilën e quajti Poema blue.

Në rrjete sociale reperi ndan shpesh herë imazhe të ndryshme pranë vajzës.

 

Së fundmi ai në një InstaStory, ndau disa fotografi pranë Poemës ku shihet ajo duke shkruar.

“Shkrimtarja fantazmë”, shkroi Ledri sipër imazhit.

Related posts

Bebe Rexha publikon video provokuese nga çastet intime me të dashurin në jaht

Lea Muslija

Rina Balaj “guxon” shumë, publikon foto në bikini pa fotoshop

Lea Muslija

Meridian Ramçaj flet për herë të parë pas daljes nga BB VIP: Do të përballem me çdo të pavërtetë dhe do të hedh poshtë çdo hipokrizi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More