Agjencia Zhurnal.mk.

Ledri Vula i “dedikon” këngë trafikut

Kolonat e veturave janë problematikë shpesh herë në vende të ndryshme.

Lidhur me këto kolona së fundmi ka reaguar edhe rep-artisti shqiptar Ledri Vula, shkruan lajmi.net.

Ai sot përmes një InstaStory i dedikoi edhe këngë këtyre kolonave në trafik.

Related posts

Selena mahniti me kombinimet e modës në Paris

D V

Taylor Swift tregon këmbët e saj të tonifikuara me pantallona të shkurtra dhe çizme deri tek gjuri teksa largohet nga një klub privat

D V

Spekulimet për video-skandalin, Luana Vjollca reagon sërish në hyrje të emisionit: Sikur të mos kishte shpifje, intriga dhe kaq shumë urrejtje

D V