Agjencia Zhurnal.mk.

Ledri Vula dhe Yll Limani të ftuar special sonte në Big Brother VIP

Spektakli Big Brother VIP është kthye ndër më të komentuarit në mediat rozë, me ngjarje interesante dhe të papritura që ndodhin herë pas here.

 

Ndërsa, edhe banorët brenda shtëpisë komentohen për secilin veprim dhe deklaratë që bëjnë.

Edhe sonte spektakli si së premtes janë përgatitur surpriza të ndryshme, dhe në mesin e tyre ishte edhe pjesëmarrja e dy artistëve të njohur nga Kosova, Ledri Vula dhe Yll Limani.

Foto: Top Channel

Reperi dhe këngëtari për dallim nga të ftuarit e tjerë ata kanë qëndruar në studio për të dhënë mendimet e tyre rreth situatave dhe banorëve në Big Brother VIP.

Të pyetur nga prezantuesja e emisionit, Arbana Osmani, ata kanë treguar se e shikojnë Big Brother VIP, madje edhe kanë disa të preferuar brenda shtëpisë.

Ndërkohë, Ylli ka performauar njërën nga këngët e albumit të tij të fundit EP “Lshoja zanin”

Teksa, Ledri është futur në shtëpinë e BBV dhe ka takuar dy miqtë e tij DJ Dagz dhe DJ PM. 

Related posts

Nga kurora e bukurisë tek dasma me vëllain e Bebe Rexhës, Dorina Papraniku rrëfen detaje

D V

Khloe Kardashian po i tregon ish-të dashurit që e tradhtoi se ‘çfarë ka humbur’, duke shfaqur linjat e saj të bujshme të trupit në daljen e fundit

D V

Leonita shpërndan fotografi të përbashkët me Xhakën: Dashuria e jetës time

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More