Agjencia Zhurnal.mk.

“Ledio të lutem”, vjen në “Wake Up” / Wake Up

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin.

Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë.

Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Related posts

Chrissy Teigen tregon se ka transplantuar qimet e vetullave

D V

Fytyra e 63-vjeçares Madonna nuk e shfaq plakjen, por jo edhe duart e saj

D V

Fatmir Spahiu flet për herë të parë se si u bullizua për shkak të peshës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More