Agjencia Zhurnal.mk.

Ledina Çelo mahnit me linjat trupore, ekspozon të pasmet në plazh

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo, së fundmi është duke shijuar disa ditë të mira pushimi.

 

Ajo me familjen e saj kanë zgjedhur Shqipërinë si destinacion, për të kaluar pushimet e tyre të verës.

Këngëtarja e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka ndarë me fansat e saj në Instagram disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft atraktive, teksa vë në pah linjat trupore.

Foto: Ledina Çelo/Instagram

Ajo ka pozuar me bikini pranë shkëmbinjve buzë bregdetit, teksa nuk ka hezituar që t’iu japë hapësirë edhe të pasmeve të saj atraktive.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për vijën trupore.

Foto: Ledina Çelo/Instagram

Ndonëse është nënë e dy fëmijëve dhe i ka kaluar të 40-tat, Ledina vazhdon të jetë në top formë dhe t’iu bëjë konkurrencë edhe femrave të të 20-tave me paraqitjet e saj.

Foto: Ledina Çelo/Instagram

Këngëtarja nga Tirana është e martuar prej më shumë se një dekade me ish-boksierin kosovar, Naim Kabashin, dhe jetojnë së bashku në Fulda të Gjermanisë. 

Related posts

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

D V

Me veshje që i thekson linjat – Xhensila mahnit me figurën trupore

D V

Adriana Matoshi dhe Keith ndajnë me fansat çastet nga darka e tyre romantike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More