Agjencia Zhurnal.mk.

LDK nesër konferencë për media

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), nesër do të mbajë konferencë për media.

 

Konferenca do të mbahet në ora 11:00, shkruan arbresh.info.

“Nesër (e premte), më datë 23 shtator 2022, në orën 11:00, Lidhja Demokratike e Kosovës mban konferencë për medie. Konferenca mbahet në selinë qendrore të LDK-së”, thuhet në njoftim.

Related posts

Prokurori pretendon se gjyqtari në rastin e ish-ministres Hoxha ka lidhje shoqërore me bashkëshortin e saj

Z.H

Roli i Senatorit Bob Dole në pavarësinë dhe shtetndërtimin e Kosovës

D V

Haziri: Pas Ukrainës, Ballkani mund befasohet nga Rusia

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More