Agjencia Zhurnal.mk.

Latifi: Vendimet për standardin studentor miratohen në koordinim me studentët

Shkup, 23 Nëntor – Këshilltari në Ministrinë e Arsimit dhe Shkencës, Shpëtim Latifi në emisionin me sontëm “Magazina Ekonomike” në Alsat tha se çdo vendim që miratohet lidhur me standardin e nxënësve dhe studentëve miratohet në komunikim me përfaqësuesit e studentëve dhe nxënësve, shkruan Alsat.

 

“Dua të theksoj se Ministria e Arsimit dhe Shkencës ka komunikim të rregullt, dhe ndërtimin e politikave rreth standardit të studentëve dhe nxënësve e bënë bashkë, në komunikim dhe bashkëpunim me përfaqësuesit e studentëve dhe nxënësve”, tha Latifi.

Related posts

Komisioni Zgjedhor në Shtip ende nuk ka marrë asnjë kandidaturë për kryetar dhe këshilltarë

N E

Mickoski: Nëse LSDM nuk ka frikë, le të shkojmë në zgjedhje

Z.H

Jep dorëheqje ministri i Shëndetësisë në Maqedoni, Venko Filipçe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More