Agjencia Zhurnal.mk.

Latifi raporton rreth zhvillimeve të fundit në shëndetësi

Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale gjatë ditës së sotme do të mbajë mbledhje.

Bëhet e ditur se në këtë mbledhje do të ketë raportim të ministrit të Ministrisë së Shëndetësisë Rifat Latifit, për aktivitetet e menaxhimit në sektorin e shëndetësisë dhe aktualitetet e zhvillimeve të fundit në shëndetësinë e vendit

Related posts

Vendimet e mbledhjes së 99 të Qeverisë së Kosovës

Xh M

Kosovarët pinë pak alkool, kjo është renditja sipas Eurostatit

Xh M

Ngacmohet seksualisht një femër në Ferizaj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More