Agjencia Zhurnal.mk.

Largohet si kampion, Behar Maliqi falënderon Prishtinën

Mesfushori u kthye në Prishtinë për një vit ku e fitoi titullin kampion.

Maliqi me anë të një postimi në llogarinë e tij, ka falënderuar ekipin e Prishtinës e në veçanti tifozët “Plisat”.

Postimi i plotë:

Nga sot nuk do të jem më pjesë e klubit FC PRISHTINA. Falënderoi kryesinë, të gjithë trajnerët, dhe bashkëlojtarët. Një falënderim i veçantë shkon për tifozët PLISAT, për mbështetjen e dhënë. Klubit i dëshiroj shumë suksese ne vazhdim.
Me respekt, Behar Maliqi

Related posts

Dy super sfida zhvillohen sot në Superligë, interesant në Klinë e Gjilan

Redaksia

Sela viziton Feta Alimin, njeriun që i shpëtoi jetën

Xh M

Qeveria: Me ribalancin vazhdon mbështetja financiare për qytetarët

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More