Agjencia Zhurnal.mk.

Lansohet dueti “Puthje” i Sinan Hoxhës dhe Anxhela Peristerit

Është publikuar bashkëpunimi i paralajmëruar ndërmjet Sinan Hoxhës dhe Anxhela Peristerit.

 

Kënga e re titullohet “Puthje” dhe vjen e kompletuar me një videoklip veror.

Marsel Gunga dhe 2Step e kanë bërë muzikën e kësaj kënge, derisa 2Step e ka shkruar tekstin, kurse Marseli është kujdesur për orkestrimin.

Gravity Music e ka bërë produksionin, ndërsa për miksimin dhe masterizimin është kujdesur Alban Furtuna.

Për anën vizuale është angazhuar MaxProduction që e ka xhiruar videon muzikore.

Related posts

Bella Hadid del pa reçipeta në New York derisa drejtohet për një set të ri fotografik

D V

Rita Ora shfaqi këmbët e saj të tonifikuara me një fustan mëndafshi teksa nisej për në Las Vegas

D V

Armina Mevlani nuk i lë vend imagjinatës me pozat në bikini dy ngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More