Agjencia Zhurnal.mk.

Lansohet “Dilëm jasht”, projekti i ri muzikor nga Lyrical Son dhe MC Kresha

Lyrical Son dhe MC Kresha kanë sjellë realizimin e ri muzikor që mban titullin “Dilëm jasht”.

 

Reperët e mirënjohur të skenës shqiptare e kanë publikuar të enjten këngën e re, të cilën e ka shoqëruar me videoklip.

Për melodinë janë kujdesur vet Lyrical Son dhe MC Kresha, të cilët po ashtu e kanë shkruar edhe tekstin.

Strike Beatz e ka bërë ‘beat-in’, derisa K-Master (Pint Studio) e ka bërë incizimin e këngës.

Pressplay e ka bërë miksimin dhe masterizimin, derisa videoklipi është xhiruar nën regji të Afrim Zenunit. 

Related posts

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

D V

Katër artistë bëhen bashkë për ti kënduar ‘Shkupit Dardan’

D V

Kida befason sërish, ndryshon ngjyrën e flokëve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More