Agjencia Zhurnal.mk.

Lakers e nisin sezonin me humbje ndaj Golden State – shkëlqen LeBron James me 31 pikë e 14 kërcime

Los Angeles Lakers  e kanë nisur me humbje sezonin e ri në NBA.

Mbrëmë ka nisur sezoni i rregullt në NBA, me ndeshjen Los Angeles Lakers – Golden State Warriors që mori gjithë vëmendjen.

Skuadra e GSW arriti të merrte një fitore me rezultatin 123 – 109, përballë skuadrës nga LA.

Përkundër humbjes, te Lakers shkëlqeu LeBron James me 31 pikë, 14 kërcime e tetë asiste. Mirë bëri edhe Anthony Davis me 27 pikë, 6 kërcime e dy bllokada.

Fantastik ishte edhe Steph Curry i cili në fitoren e skuadrës së tij kontribuoi me 33 pikë.

Related posts

Osimhen kërkohet nga PSG, por në luftë janë edhe tri klube angleze

D V

FC Drita, shumë herët “befasohet”’ dhe përshëndetet nga garat për Kupën e Kosovës

Lea Muslija

Bayern Munich në çerekfinale të Kupës pasi mposhti Mainzin

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More