Agjencia Zhurnal.mk.

LAJMI I FUNDIT/ Zhduket biznesmeni Shterjo Nakov

Shkup, 3 Nëntor – Biznesmeni i njohur Shterjo Nakov është zhdukur prej disa orësh dhe SPB Shkup është në kërkim të tij.

 

Siç mësohet, zhdukja e Nakovit është denoncuar në polici nga familjarët e tij.

Ndryshe, siç bën të ditur burimi ynë, Nakov ka kohë që është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Related posts

Shënohet 8 Dhjetori – Shën Klimenti i Ohrit

Z.H

Nikaragua dëbon murgeshat e Nënë Terezës

Xh M

Banorët e Butelit të revoltuar me kryetarin e komunës: Nuk po kujdeset për lagjet shqiptare!

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More