Agjencia Zhurnal.mk.

LAJMI I FUNDIT: Arrestohet Dardan Krivaqa

Dardan Krivaqa, i dyshuari kryesor për vrasjen e 18 vjeçares M.O, është arrestuar në një fshat të Ferizajt.

 

Këtë e ka bërë të ditur majori i policisë në Ferizaj, Mehmet Hajdini, i cili tha që për më shumë detaje do të dalin me një komunikatë për media

Related posts

Arrestohet një person në Strugë, gjatë bastisjes janë gjetur një pushkë, municion dhe drogë

Z.H

Nxënësi rrah drejtoreshën e shkollës, e godet me grushte në gjoks dhe kokë

Xh M

Bllokohet rruga Prizren-Reçan, kërkohet nga qytetarët të gjejnë rrugë alternative për Prevallë dhe Brezovicë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More