Agjencia Zhurnal.mk.

Lajm i madh për Llapin para ndeshjes me Dritën

Drita do të jetë nikoqir i skuadres së Llapit, për ndeshjen e cila zhvillohet me fillim nga ora 17:00.

Skuadra llapjane ka publikuar disa fotografi në rrjetin social Facebook, për të treguar se janë të gatshëm për ndeshje dhe nuk kanë asnjë mungesë të lojtarëve.

“Grupi i futbollistëve është i plotë dhe nën urdhërat dhe detyrat e shtabit teknik janë duke zhvilluar seancën e fundit stërvitore para duelit të vlefshëm për javën 2 të Superligës në udhëtim tek Drita”, shkroi klubi.

Në anën tjetër, skuadra e drejtuar nga Ardian Nuhiu pritet që të ketë mungesë të madhe në këtë takim, pasi Arbnor Muja nuk është akoma i gatshëm për lojë.

Related posts

MPPS: Kërkohet rritje e numrit të fëmijëve për përkujdesje në kopshte

Z.H

Nesër në ora 6 autobusët privatë dalin në protesta, do ta bllokojnë bulevarin “Ilindenska”

Z.H

Në Shkup janë sanksionuar 174 shofer, 93 për tejkalim të shpejtësisë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More