Agjencia Zhurnal.mk.

Lajm fantastik për futbolldashësit – nis ndërtimi i tribunës te “Ramiz Sadiku”

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka ndarë një lajm të mirë për të gjithë sportdashësit në kryeqytet.

Në njoftim e të parit të Prishtinës bëhet e ditur se ka filluar ndërtimi i tribunës te stadiumi “Ramiz Sadiku”.

“Filluam punimet për ndërtimin e tribunës te stadiumi “Ramiz Sadiku”, me kapacitet 500 ulësedhe me një infrastrukturë përcjellëse super moderne, me zhveshtoretoalete, fitnes, zyre për klube dhe byfe”, thuhet në njoftimin e Ramës.

Related posts

Familja Ademaj kërkon zhvarrosjen e Liridonës, duan ta varrosin në fshatin e tyre

Xh M

‘Më pagoi Naimi…”/ Ekzekutimi i Liridona Murselit, autori i krimit e bashkëshorti i saj u takuan para krimit: Policia hap kamerat

Xh M

Pacolli: Kushdo qoftë mbrapa këtij akti të tmerrshëm duhet ta marrë denimin maksimal

Xh M