Agjencia Zhurnal.mk.

Labinot Tahiri reagon ashpër ndaj FC Ferizaj, kjo është arsyeja

Një mirënjohje të tillë nuk e ka ndarë edhe për këndëtarin dhe humanistin, Labinot Tahirin, shkruan Gazeta Olle.

Tahiri ka reaguar ashpër ndaj klubit të Ferizajt, pas kësaj ceremonie.

Kjo ka shkaktuar zemërim tek ai, ku përmes një postimi në rrjetet sociale, tha se i ka dhuruar 3 mijë euro për skuadrën dhe se fondacioni meritonte të ishte në listën e mirënjohjeve në fjalë.

Madje, ai tha se politika ka caktuar se kujt t’i ndahen këto mirënjohje e kujt jo.

Reagimi i plotë i Labinot Tahirit:

/Gazeta Olle/

Related posts

IPIS demanton: Anketa që shpërndahet në rrjete sociale është e rrejshme

Xh M

Rusia bën propagandë në Ballkan – shfrytëzon profesorë, politikanë dhe klerikë fetarë

Xh M

Pritja e Taravarit në Strugë në hapjen e shtabit zgjedhor

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy