Agjencia Zhurnal.mk.

Labinot Rexha vjen me hit të ri, “E di ku t’rreh zemra”

Me tekst dhe muzikë nga kompozitorët e njohur Granit Gashi dhe Darddy, video e punuar nga Time Pictures ndërsa sponzor i videoprojektit kompleksi Alegro, këngëtari i njohur Labinot Rexha vjen me këngën më të re të titulluar “E di ku t’rreh zemra”.

Një këngë hit e kënduar mrekullisht nga Labinoti vjen pikërisht në sezonën e verës si një mega projekt i tij veror.

“Të dashur miq, projekti im i radhës është kënga “E di ku t”rreh zemra”. Faleminderit bashkëpunëtoreve të mi. Ju ftoj ta dëgjoni dhe ta vlerësoni”, shkruan kështu këngëtari.

Related posts

Reperi P.Diddy thotë se Will Smith dhe Chris Rock kanë zgjidhur mosmarrëveshjet pas shuplakës famëkeqe në “Oscars 2022”

D V

Morena Taraku rrëfen tmerrin që përjetoi gjatë udhëtimit me aeroplan: Faleminderit Zot që më ruajte

Lea Muslija

Këta artistë do e hapin dhe do e mbyllin festivalin Sunny Hill

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More