Agjencia Zhurnal.mk.

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Këngëtari dhe ish-deputeti, Labinot Tahiri, ka dhënë një lajm të mirë para pak minutash në lidhje me rastin e qytetares Merita Hoxha-Maksuti.

 

Ai ka bërë një njoftim në rrjete sociale duke treguar se Ambasada e Austrisë në Shkup ka ftuar sërish nënën e vajzës së sëmurë, e cila ndodhet në Austri, për të shikuar mundësinë se si mund të pajiset me vizë.

Kjo vjen falë reagimeve të shumta që janë bërë në rrjete sociale duke qenë se postimi i saj ishte shpërndarë gjithandej.

Nuk ka më mirë se kur marrim lajme të mira me mëngjes bre🙏🏻🤷🏻‍♂️MIRËMENGJESI SHQIPTAR❤️Pas thirjeve tona tani lajm…

Posted by Labinot Tahiri on Tuesday, October 26, 2021

Postimi i plotë i Labit (pa ndërhyrje):

“Nuk ka më mirë se kur marrim lajme të mira me mëngjes bre

MIRËMENGJESI SHQIPTAR

Pas thirjeve tona tani lajm më i mirë

Tani u zgjova nê mêngjes me lajmin e mirë ku Ambasada dhe stafi i saj i nderuar, ka ftuar sërish nanën e vajzës e cila është në Austri, për të shikuar mundesinë se si me u paisur ajo zonjē me Vizë.

Faleminderit që se bashku u munduam të bejmë një punë të mirë si shërbetor të Zotit në tokën tonë.

Lutuni që NANA të arrijë sa më parë tek vajza

YES

Labi, Kosovë e Shqipërisë”.

Related posts

Jennifer Lopez elektrizon skenën e “Rock & Roll Hall Of Fame” gjatë performancës me LL Cool J

D V

Vesa Luma shpreh ngushëllime për familjarët e viktimave të aksidentit në Kroaci

D V

Tyga akuzohet për dhunë fizike nga ish e dashura e tij

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More