Agjencia Zhurnal.mk.

Kylie Jenner shfaqet e veshur me plot stil në postimin e fundit

Ajo dukej absolutisht e bujshme ndërsa përqafoi një estetikë kthyese, nga fundi i viteve 1990 dhe fillimi i viteve 2000, të martën.

Në postimin e fundit në Instagram të manjatit të grimit 23-vjeçar, ajo mund të shihej me një bluzë të bardhë asimetrike dhe një palë xhinse të gjera me shumë xhepa.

Ndërsa ishte mbështetur në një mur gri jashtë shtëpisë së saj me njërën dorë mbi kokën e saj, ylli mbajti një çantë të vogël, ndërsa shikonte nga larg.

‘Ndjenjë vere’, mbishkroi ajo prezantimin e saj, i cili vuri në shfaqje të plotë barkun dhe mesfushën e saj.

Nëna e një fëmije aksesorizoi dukjen e saj me një palë take të larta blu. Ndërsa zhytej në rrezet e diellit, ajo paraqiti një pamje magjepsëse, e cila përfshinte një kuq buzësh mat.

Në fillim të këtij muaji në shfaqjen e ribashkimit Keeping Up with the Kardashians, Jenner pranoi se ajo vendosi të merrte mbushës buzësh pasi u tall për aftësitë e saj të puthjes.

Related posts

Shakira thotë se e sheh lumturinë si një “luks” dhe nuk është e bindur se është për të gjithë

D V

Adrian Gaxha tregon trupin e tij të tonifikuar në fotografitë nga pushimet

D V

Beyonce lë pa fjalë me paraqitjen e saj në Hjuston

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!