Agjencia Zhurnal.mk.

Kylie Jenner shfaqet e veshur me plot stil në postimin e fundit

Ajo dukej absolutisht e bujshme ndërsa përqafoi një estetikë kthyese, nga fundi i viteve 1990 dhe fillimi i viteve 2000, të martën.

 

Në postimin e fundit në Instagram të manjatit të grimit 23-vjeçar, ajo mund të shihej me një bluzë të bardhë asimetrike dhe një palë xhinse të gjera me shumë xhepa.

Ndërsa ishte mbështetur në një mur gri jashtë shtëpisë së saj me njërën dorë mbi kokën e saj, ylli mbajti një çantë të vogël, ndërsa shikonte nga larg.

‘Ndjenjë vere’, mbishkroi ajo prezantimin e saj, i cili vuri në shfaqje të plotë barkun dhe mesfushën e saj.

Nëna e një fëmije aksesorizoi dukjen e saj me një palë take të larta blu. Ndërsa zhytej në rrezet e diellit, ajo paraqiti një pamje magjepsëse, e cila përfshinte një kuq buzësh mat.

Në fillim të këtij muaji në shfaqjen e ribashkimit Keeping Up with the Kardashians, Jenner pranoi se ajo vendosi të merrte mbushës buzësh pasi u tall për aftësitë e saj të puthjes.

Related posts

Eminem flet për shërimin nga mbidoza gati fatale: U desh një kohë e gjatë që truri im të fillonte të funksiononte përsëri

Lea Muslija

Keith i dashuruar marrëzisht, poston këtë foto të Adrianës

D V

Dafina Zeqiri publikon imazhe të reja nga festa e ditëlindjes në Londër, teksa shfaqet atraktive krah të dashurit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More