Agjencia Zhurnal.mk.

Kylie Jenner pozon e zhveshur dhe e mbuluar me gjak për të promovuar koleksionin e ri të “Kylie Cosmetics”

Fansat e Kylie Jenner mbetën të habitur pasi ajo pozoi e zhveshur ndërsa ishte e mbuluar me gjak në një postim në Instagram që promovonte bashkëpunimin e saj të ardhshëm të koleksioni të ri të kozmetikës “Nightmare On Elm Street”.

Miliarderja 24-vjeçare, e cila është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë ndau imazhe të reja të hënën mbrëma (11 tetor) të cilat u cilësuan si ‘shqetësuese’ nga disa prej 275 milionë ndjekësve të saj, shkruan DailyMail.

Ajo e zhyti trupin e saj të zhveshur në gjak për bashkëpunimin e fundit tronditës horror të përqendruar rreth Freddie Kruger për linjën e saj “Kylie Cosmetics” e cila e bëri atë një emër të famshëm.

Foto: Kylie Jener/Instagram

Kylie pozoi në të foto e frikshme ndërsa gjaku i rremë mbuloi lëkurën e saj ku shihet ulur në një sfond të thjeshtë të bardhë.

Flokët e saj të gjatë dhe ngjyrë kafe të errët ishin të lagur dhe të valëzuara të cilat i la të lira mbi shpinë, ndërsa ajo mbulonte gjoksin me duart e saj.

Foto: Kylie Jener/Instagram

Ajo ndau një pamje tjetër, në dhomën e gjumit, ku u ul nëpër çarçafë me lule e veshur me një ‘bodysuit’ të bardhë dhe çizme lëkure të kuqe.

Përmes këtyre postimeve, ylli televiziv paralajmëroj koleksionin e ri të vjeshtës nga marka e saj e kozmetikës “Kylie Cosmetics”.

Foto: Kylie Cosmetics/Instagram

Ka pasur reagime të ashpra kundër zgjedhjes së Jenner për të përdorur filmin Wes Craven të vitit 1984 si frymëzimin e saj për koleksionin e saj të vjeshtës, sepse në film, horri Freddy Krueger vret adoleshentë të pafajshëm, shumë prej të cilëve janë gra.

Ndryshe, Kylie është shtatzënë për herë të dytë nga lidhje me reperin, Travis Scott. 

Related posts

“Më gjuajti me shpullë për herë të parë, nuk do e harroj kurrë”- Kejvina Kthella rrëfen si mbeti pa para dhe kërkoi ndihmën e…

Lea Muslija

Noizy: Historia më vjen përmas

Lea Muslija

E përkushtuar ndaj palestrës, Arta Elezaj thekson linjat trupore me pozat para pasqyrës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More