Agjencia Zhurnal.mk.

Kylie Jenner bën postimin e parë në Instagram që nga tragjedia në koncertin Astroworld, thyen pauzën e rrjeteve sociale për t’i uruar Hailey Bieber ditëlindjen

Kylie Jenner u rikthye në rrjetet sociale për të uruar Hailey Bieber për ditëlindjen të hënën pasdite (22 nëntor).

 

Postimi në Instagram shënon herën e parë që 24-vjeçarja poston që nga reagimet në emër të saj dhe Travis Scott, pas tragjedisë së Astroworld që la 10 të vdekur më 5 nëntor.

Duke postuar një foto të Hailey në InstaStory, dhe vajzës së saj Stormi, të cilat shihen duke notuar në një pishinë, ylli televiziv uroi mikeshën për ditën e saj të veçantë.

Foto: Kylie Jenner/InstaStory

“Gëzuar ditëlindjen Hailey Bieber. Ju jeni një person kaq i bukur brenda dhe jashtë. Të duam shumë”, ka shkruar Kylie në mbishkrimin e imazhit, shkruan DailyMail.

Ky ishte postimi i parë i Kylie në llogarinë e saj,  por gjithashtu një postim u shpërnda në faqen e saj të “Kylie Cosmetics” për herë të parë që nga 5 nëntori.

Foto: Met Gala

Një burim i tha The Sun se pas katastrofës së Astroworld në Huston, më 5 nëntor, Kylie ka shtyrë datën e lansimit të linjës së saj të grimit, e cila del më 19 nëntor për katër vitet e fundit me radhë.

Para postimit të saj të hënën, Kylie kishte ndarë vetëm një deklaratë në Instagram në emër të saj dhe reperit pas tragjedisë në festivalin Astroworld.

Foto: WireImage

Rreth 50,000 persona ishin të pranishëm në ngjarjen e 5 nëntorit dhe hetimi ende po vazhdojnë. Pas ngjarjes janë ngritur padi nga më shumë se 280 persona.

Kolektivisht mbi 3 miliardë dollarë padi janë ngritur kundër dy reperëve, Travis Scott dhe Drake si dhe promovuesve të ngjarjeve Live Nation, ScoreMore, si dhe Apple.

Kylie aktualisht është shtatzënë me fëmijën e dytë të Scott-it, çifti kanë edhe një vajzë, Stormi. 

Foto: Getty Images

Related posts

Deri kur do të vazhdojë loja mes Monikës dhe Fifit? Dyshja merr një vendim

D V

Refuzoi Fifin, zbulohet lidhja e Granitit jashtë shtëpisë. Familjarët e të dashurës kundra kësaj marrëdhënie

D V

“Kur do e bësh vajzën se u rrit djali”, Klea Huta i kthehet keq ndjekëses pas pyetjes pavend

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More