Agjencia Zhurnal.mk.

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky ndahen pas 27 vitesh martesë

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky janë ndarë pas 27 vitesh martesë.

“Kyle dhe Mauricio janë ndarë për një kohë tani, por ende jetojnë nën të njëjtën çati”, tha një burim për People të hënën.

“Ata mbeten miq teksa kuptojnë se çfarë do të ndodhë më pas për ta dhe familjen e tyre”, vazhduan tutje ata.

Ylli i “Real Housewives of Beverly Hills”, 54 vjeç dhe Umansky, 53 vjeç, u martuan në janar 1996. Së bashku, ata kanë vajzat Alexia, 27-vjeçare, Sophia, 23 vjeçe dhe Portia, 15 vjeç.

Richards është gjithashtu nëna e Farrah Brittany, 34-vjeçare, të cilën e mirëpriti me bashkëshortin e saj të parë, Guraish Aldjufrie.

Brittany është një agjent i pasurive të paluajtshme në ndërmjetësimin e Umansky’s The Agency, pjesa qendrore e serialit të pascript të Netflix “Buying Beverly Hills”.

Marrëdhënia e Richards dhe Umansky është dokumentuar prej kohësh në “RHOBH”.

Gjatë xhirimeve të sezonit 13 të hitit “Bravo” këtë vit, Richards i tha Page Six se martesa e saj ishte vënë në pikëpyetje nga disa nga kolegët e saj.

Foto: Casey Durkin/Bravo

“E gjitha filloi nga një foto budallaqe e imja pa unazë”, tha ajo në prill.

Richards shpjegoi se arsyeja e saj për të mos mbajtur unazën nga Umansky ishte e dyfishtë.

“Nuk e kam mbajtur unazën time të madhe me diamantë, sepse ka shumë krim këto ditë dhe unë them: “Nuk jam rehat”, tha ajo.

“Dhe sapo kisha ardhur nga palestra duke ngritur pesha, kështu që mendova, ‘Ajo gjë e nxiti atë”, ishte shprehur ylli.

Richards ka shumë të ngjarë t’i referohej një fotoje që ishte bërë nga ajo në shkurt duke dalë nga palestra – pa unazën e saj të martesës – me dollakë të kaltër dhe atlete.

Related posts

Drenusha Latifi flet për herë të parë pas ndarjes nga burri: Kam pësuar dhunë fizike dhe psikike nga ai, e kam paditur dhe nuk guxon të më afrohet

D V

Këngëtarja e njohur meksikane vishet nga kreatorja kosovare, Vlora Mustafa – fustani i saj zgjon vëmendjen tek mediet latine

D V

Përlotet Ilnisa në Big Brother VIP Albania: Më ka marrë shumë malli për vajzën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy