Agjencia Zhurnal.mk.

Ky kreacion me shumë pala është një hit absolut i vjeshtës

Kombinohet shumë lehtë dhe i rri mirë çdo femre.

 

Vetëm një pjesë e tillë është një fund me prerje A deri te gjuri.

Thekson format trupore dhe në të njëjtën kohë fsheh peshën e tepërt në vendet problematike. Përshtatet në mënyrë të përkryer me pulovra ose fanella me fyt.

Për sa u përket këpucëve, mund t’i vishni me çizme të sheshta, por edhe me taka.

Duket perfekt edhe në kombinim me atlete. Në rrugë tashmë mund të shihen zonja me veshje, në të cilat një fund i është kryesori.

Ne ju sjellim disa sugjerime sesi mund ta vishni këtë pjesë këtë sezon.

Related posts

Zgjidhni qiellin që ju pëlqen më shumë për të njohur më mirë veten

D V

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor (22-28 Nëntor) nga Paolo Fox

D V

Suksesi 100%: 3 çiftet më të mira të Horoskopit që përshtaten në mënyrë perfekte

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More