Agjencia Zhurnal.mk.

Ky është numri i banorëve që do hynë në “Big Brother VIP Kosova”

Para disa ditësh është konfirmuar që Jonida Vokshi do jetë moderatore e “BBVK”, krah Alaudin Hamitit.

Pak ditë pasi u konfirmua ky lajm, Jonida ka zhvilluar një bisedë virtuale me fansat.

 

Ndër tjerash ajo në këtë bisedë ka zbuluar se sa do jetë numri i banorëve që hynë fillimisht në këtë spektakël.

“14 si fillim”, u përgjigj moderatorja në InstaStory.

Related posts

Ja se kë zgjedh Duda Balje në mes Albin Kurtit dhe Hashim Thaçit

Lea Muslija

Pas rastit të 11 vjeçares, Getinjo i bën thirrje Albin Kurtit: Hapi shtëpitë publike

Lea Muslija

Gani Geci takoi Noizyn, tregon se çfarë kërkoi nga ai

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More