Agjencia Zhurnal.mk.

Ky është momenti kur Dardan Çaka e ndëshkoi me karton të kuq Stefan Nikolicin e Dukagjinit

Gjilani ka mposhtur Dukagjinin me rezultat 2-1 për të kaluar në çerekfinale të Kupës së Kosovës.

Por ajo që ka bërë më shumë bujë është kartoni i kuq i sulmuesit malazez Stefan Nikolic.

31-vjeçari u ndëshkua me karton të kuq nga gjyqtari Çaka pas protestave që bëri për shkak të një ndërhyrje në të.

Trajneri i Dukagjinit, Armend Dallku lëshoi akuza të rënda në drejtim të gjyqtarit Çaka.

Akuza kishte edhe faqja zyrtare e klinasve në Facebook, duke thënë se gjyqtari vushtrrias ishte tendecioz.

Por duke marrë parasysh se transmetimi në këtë takim ishte ndërprerë, më poshtë keni momentin kur Nikolic u ndëshkua me karton të kuq.

/Gazeta Olle/

Related posts

Pagë më e lartë minimale – produktivitet më i madh dhe rritje ekonomike

D V

Xhaferit do t’i ndahet titulli “Doctor honoris causa” nga Kolegji universitar “Qiriazi” në Tiranë

Z.H

Moti sot kryesisht me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More