Agjencia Zhurnal.mk.

Ky është Lulzim Sulejmani i mbijetuari nga tragjedia në Bullgari, ka ndihmuar edhe të tjerët të shpëtojnë

Sofje, 23 nëntor – Ky është Lulzim Sulejmani i mbijetuari nga tragjedia në Bullgari, ka ndihmuar edhe të tjerët të shpëtojnë.

 

Ambasadori i Serbisë në Beograd, Zhellko Joviq ka vizituar në spital Lulzim Sulejmanin, i cili është me shtetësi të Serbisë dhe i cili i ka mbijetuar tragjedisë në Bullgari.

“Edhe përkundër lëndimit, ai ka ndihmuar evakuimin e udhëtarëve! Ndjehet mirë, do ta vizitojmë rregullisht, thuhet në njoftimin e ambasadës, e publikuar në tuiter.

Related posts

Taravari: Zaev bëri mirë që dha dorëheqje, por mund të ndryshojë mendje

D V

Pendarovski në Stokholm në takime me përfaqësues të SIDA-s, Fondacionit Nobel dhe tink-tenk organizatave

D V

Ahmeti: Miqësia me ShBA dhe BE, nuk ka alternativë!

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More