Agjencia Zhurnal.mk.

Ky është kandidati i PDSH-së për komunën e Gostivarit

Gostivar, 11 korrik – Frymzim Dauti është caktuarkandidat i PDSH-së për kreun e komunës së Gostivarit, njofton agjencia e lajmeve INA.

 

Dega e Partisë Demokratike Shqiptare në Gostivar të dielën mbrëma mbajti Kuvend zgjedhor të Degës ku u zyrtarizua kandidatura e z.Frymzim Dautit për kreun e Komunës së Gostivarit.

Në kuvend ishte prezent edhe kryetari i partisë z. Menduh Thaçi dhe ju drejtua kuvendit me një fjalim rasti.

Related posts

KSHZ-Maqedoni: Deri orën 15:00 jehona e daljes në votim është mbi 31 përqind

D V

Kryeprokurori publik bullgar në Shkup në takime me Joveskin dhe Mariçiqin

Z H

ASH-AAA do ta çojnë në gjykatë vendimin e KSHZ-së për vendvotimin në Dibër

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More