Agjencia Zhurnal.mk.

Ky është kandidati i Lëvizjes Besa për Bogovinën

Shkup, 12 shtator – Juristi, Fatmir Sabriu do të jetë kandidati i Lëvizjes Besa për komunën e Bogovinës.

Në kuvendin e mbajturntë Lëvizjes, Sabriu ka marë mbështetjen apsolute të kuvendit për të qenë kandidat për kryetar komune.

Kandidati i Lëvizjes Besa për komunën e Bogovinës, Fatmir Sabriu, në zgjedhjet e 17 Tetorit përballë do të ketë Albon Xhemailin nga ASH-ja, Dashmir Arifin nga PDSH-ja dhe profesorin Besnik Emshiu nga BDI, ndryshe sonte në ora 24 skadon afati i dorëzimit të kandidaturave për kryetar komune dhe listat e këshilltarëve.

Related posts

Dukagjini kompletohet për sezonin e ri, prezanton Shabanin dhe Haxhihamzën

Redaksia

Progres në lidhje me rregullat për ushqim të sigurt, vlerësim pozitiv edhe mbrojtjen e konsumatorit

Xh M

Luajtën dhe shkëlqyen në një fushë perfekte si në Roterdam, por pas neglizhencës nga MKRS, Drita stërvitet në një terren skandaloz

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More