Agjencia Zhurnal.mk.

Ky është detaji që ngriti dyshimet për një rikthim në mes Loredanës dhe Mozzikut

Vendndodhja e njëjtë ka bërë që fansat të nxisin spekulimet për një rikthim në mes Mozzik dhe Loredanës.

E kjo ka ndodhur pasi të dy reperet kanë publikuar imazhe në të njëjtën ditë nga Zvicra.

 

Në fotografinë e publikuar në Instagram, Lori shihej krah vajzës në një dyqan në këtë shtet.

Po ashtu edhe Mozzi me anë të një InstaStory tregoi se po qëndron këtë periudhë në Zvicër.

Se a janë këto vetëm spekulime dhe kjo është vetëm një rastësi, apo dyshja janë ribashkuar mbetet të shihet ditëve në vijim.

Related posts

Kylie Jenner thotë se periudha pas lindjes së djalit ka qenë shumë e vështirë për të

D V

Kristen Stewart thotë se veshja e fustanit të nusërisë së Princeshë Dianës për filmin e ri ishte ‘drithëruese’

D V

Në përvjetorin e gjashtë të vdekjes së nënës, Zanfina tregon tatuazhin e veçantë dedikuar Monës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More