Agjencia Zhurnal.mk.

Ky është destinacioni i radhës i pushimeve për Encën

Ka kohë që artistja shqiptare, Enca Haxhia nuk ka lansuar projekt të ri muzikor.

Mirëpo, ajo arrin që me postime në rrjete sociale të rrëmbej vëmendjen e publikut e mediave rozë.

 

E këtë sezon artistja shijoi pushimet në vende të ndryshme bregdetare.

Së fundmi me anë të një postimi në Instagram, këngëtarja njoftoi se destinacioni i radhës për pushime është Barcelona.

Në disa InstaStory ajo u kërkoi ndjekësve që t’i sugjerojnë asaj se cilat vende t’i vizitojë.

Related posts

Dafina Zeqiri apetl prindërve: Në vend që t’ua mbyllni gojën fëmijëve me telefon, merruni me ta dhe edukojini

Redaksia

Pati një njoftim të madh për të bërë për fansat, The Weeknd tërhiqet mbrapa pasi kupton gjendjen në Ukrainë

D V

Chrissy Teigen tregon se ka hequr dhjamin nga faqet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More