Agjencia Zhurnal.mk.

Kush janë gratë më të zgjuara dhe të bukura të politikës shqiptare? Na e tregon Grida Duma

Politika shqiptare ka në grupin e saj dhe shumë gra të cilat përveç se shumë profesionale janë dhe shumë zonja të bukura.

 

E pyetur  në një emision ditën e sotme se kush janë burrat dhe gratë më seksi të shqipërisë nënkryetarja e partisë demokratike ka vendosur të përgjigjet vetëm për gradë duke dhënë dhe emrat:


“Arta Dade është grua e bukur. Mimi Kodheli është shumë e mbajtur, grua që do ti shkonte emri kinge. Nga ana tjetër kemi Jozefina Topallin e cila ka sharm politik, ashtu edhe Jorida Tabaku”, është shprehur Duma.

Related posts

“Nuk di me kë të rri”, Fifi shpërthen në lot

D V

Victoria Beckham është dëshmi se dizajni me lule është zgjedhja perfekte edhe për vjeshtën

D V

Tolgahan Sayisman me dedikim në shqip për Almedën derisa sjell imazhe nga pushimet e tyre në Shqipëri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More