Agjencia Zhurnal.mk.

Kush është vajza shqiptare që mori vëmendjen e reperit Tyga?

Reperit të njohur ndërkombëtarisht, Tyga, si duket i rënë në sy njëra nga bukuroshet shqiptare.

Bëhet fjalë për, Anisa Mukaj, e cila është ish-velina e Fiks Fare.

Së fundmi reperi ka publikuar në ‘InstaStory’ video të fansave që publikojnë duke vendosur në sfond këngën e tij dhe mes tyre reperit duket edhe, modelja e njohur shqiptare, Anisa Mukaj.

Ai ripostoi videon e modeles ku shfaqej para pasqyrës e veshur me bikini të kuqe, ku nxjerr në pah format e saj perfekte trupore.

Mirëpo përveç kësaj, duket se Tyga e ka pëlqyer goxha Anisën dhe e ka shtuar bukuroshen në listën e tij të ndjekësve në ‘Instagram’.

Related posts

Zendaya shkëlqen me paraqitjen elegante në Festivalin e Filmit në Venecia

D V

Pas pushimeve të fundit në Dubai, Arta Nitaj zgjedh si destinacion të radhës Turqinë

D V

Rrëfeu abuzimet në shkollë, Paris Hilton lobon për ndryshim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More