Agjencia Zhurnal.mk.

Kurti-Vuçiq priten në Bruksel vetëm me kifle

Takimi i sotëm trepalësh në Bruksel, u shoqërua vetëm me kifle.

 

Për dallim nga hera e kaluar Kurti e Vuçiq sot u shërbyen me Coca-Cola dhe hamburgerë.

Related posts

Shpërthimi i variantit Omicron në Kosovë, Ambasada gjermane: Terminet e caktuara për viza mund të anulohen apo shtyhen

D V

Kuvendi pa seanca plenare që tri javë – kritikohen deputetët për angazhimin në zgjedhjet lokale

D V

Gjakovë, një grua sulmohet fizikisht nga një familjare

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More