Agjencia Zhurnal.mk.

Kurti arrin në selinë e Vetëvendosjes

Kryeministri Albin Kurti ka arritur në selinë e Vetëvendosjes, pak minuta para se të mbyllen qendrat e votimit.

 

Gazetari i T7, Genc Godanci, po qëndron te selia e VV’së, prej ku ka dërguar një video nga momenti kur Kurti ka arritur atje.

Ai s’ka dhënë ndonjë prononcim për media, derisa nuk dihet nëse do të jetë ai që do të flasë pas rezultatave të para apo sërish këtë do ta bëjë ndonjë deputet/e e Vetëvendosjes.

Related posts

Flamuri në gjysmështizë në Ambasadën amerikane në Prishtinë, në nderim të viktimave në Teksas

D V

Kosova: Sulmi ndaj Ukrainës, ndër goditjet më të mëdha ndaj sigurisë ndërkombëtare

D V

Haradinaj: Kurti kërkoi të hyjmë në Qeveri dhe ‘ta rrëzojmë regjimin’, edhe me gjak

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More