Agjencia Zhurnal.mk.

Kurban Bajrami – ditë jo pune për qytetarët e besimit islam

Shkup, 14 korrik – Kurban Bajrami – 20 korrik (e martë) është ditë jopune për qytetarët e besimit islam në Republikën e Maqedonisë së Veriut, kumtoi sot Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

 

Ministria ua uron festën e Kurban Bajramit qytetarëve të besimit islam në vend.

Related posts

Teuta Arifi: 10 milion denarë për rikonstruimin e Gjimnazit të Tetovës!

R Zh

Kurti për Ballkanin e Hapur: Do të mbështesim nisma në të cilat nga fillimi është e përfshirë BE-ja

D V

Më 6 gusht Talat Xhaferi do t’i shpallë zgjedhjet lokale

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More