Agjencia Zhurnal.mk.

Kuotat për ndeshjen Shkupi – Llapi, kjo skuadër shihet më favorite

Skuadra fituese e Kupës së Kosovës do të takohet me skuadrën shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Shkupin.

Kjo do të jetë ndeshja e parë e raundit të parë kualifikues në Conference League.

Sipas kompanive të njohura të basteve, skuadra e Shkupit është më favorite për të triumfuar sonte.

Image

Ndryshe, ndeshja mes Shkupit dhe Llapit zhvillohet nga ora 20:00 në “Todor Proeski”

Related posts

Kryqi i Kuq i RMV-së do të ndajë mirënjohje për kontributin e vullnetarëve

Z.H

Zaev: Toleranca, së bashku me respektimin e dallimeve dhe njohjen e të drejtave të të tjerëve, janë në themelet e “Një shoqërie për të gjithë”

D V

Mbushen me vizitorë plazhet e Liqenit të Dibrës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More